Hotel ADRIA ***

Hotel

Novo zrekonštruovaný hotel Adria má svoju históriu. Život mu po rokoch vdýchli ubytovatelia známi v Trenčianskych Tepliciach ako PaloGabi. Garantujú hosťom profesionálne služby a kvalitné ubytovanie a so svojimi hosťami sa vždy lúčia ako so svojimi priateľmi.

Hotel ADRIA*** sa charakteristikou radí medzi hotely s príjemnou rodinnou atmosférou. Apartmány štandard, dvojlôžkové izby klasik, alebo jednolôžkové izby pre obchodných cestujúcich sú vybavené klimatizáciou, chladničkou a rôznym inventárom pre príjemný pobyt. Celková kapacita je 47 pevných lôžok, možnosť prístelky pre 18 osôb, teda spolu pre 65 hostí.

Služby

Hotel poskytuje služby ubytovania, výborného stravovania a to vo forme raňajok, obedov a večerí, ktoré ponúka širokej verejnosti a ubytovaným hosťom. Reštaurácia disponuje nielen samotným stravovaním, ale je v nej aj možnosť posedenia pri slovenských vínach, chutnej káve a sladkých dezertoch. Je pripravených množstvo podujatí ako sú rôzne tematické pobyty, ochutnávky vín, zábavy pri hudbe a to aj vystúpenia známych hudobných skupín. Priamo v hoteli prebiehajú workshopy, jóga, pilates a SM systém.

V okolí sa nachádzajú turistické chodníky a cyklotrasy pre aktívny relax, či Kúpele Trenčianske Teplice, kde si môžete vychutnať kúpeľné procedúry s liečivým účinkom jedinečnej termálnej vody. Kúpele disponujú vonkajšími a vnútornými bazénmi, saunovým svetom a relax zónou s výhľadom na Trenčianske Teplice.

Vyžiadať ubytovanie

Ponuku na mieru Vám pripravíme do 24 hodín v pracovné dni od 8:00 do 16:00.

Po potvrdení rezervácie budete môcť zaplatiť cez online platobnú bránu týmito spôsobmi
Mastercard-Maestro-VistaSporopayTatrapayVUB e platbyCallioCallio PlusSlovenská pošta
Načítavam mapu...
Hurbanova 21914 51Trenčianske Teplice
Zobraziť navigáciu

Online služby